«Мені подобається практично все!»

Іспанська актриса Россі Ді Палма про себе та Альмодовара

Актриса, співачка, модель та дизайнерка Россі Ді Палма в молодості грала в жіночій музичній групі «Гірше не буває». У середині 80-х вона працювала офіціанткою в Мадриді. Кінорежисер Педро Альмодовар запропонував їй роль колоритної телерепортерші в «Законі бажання». З того часу вона є його талісманом. Зіграла у фільмах «Жінки на межі нервового зриву», «Кіка», «Час тиші» та інших.

У Каннах вона перебуває як член журі основного конкурсу. Традиційно актриса відповіла на декілька запитань журналістів.

Ви дивитеся фільми як композитор або як співачка?

Як глядач. Я вважаю, що робота над фільмом завершується лише тоді, коли його побачить глядач. Тільки якщо вам при перегляді фільму вдається забути, що ви кінематогарфіст, тоді фільм вдався.

Чи є у вас улюблений стиль в кіно?

Люблю суміш художнього та документального кіно, соціальне кіно, і зворушливе. Моя проблема в тому, що мені подобається практично все!

Ви будете зніматися в наступному фільмі Педро Альмодовара?

Буду! З Педро - це як з коханою людиною. Я тішуся усьому, що він мені пропонує. Я дуже рада цій ролі. Цього разу я гратиму манірну селянку. Альмодовар хотів, щоб я повністю поміняла амплуа в цьому фільмі.

Чи відрізняється ваша гра і поведінка залежно від мови, якою ви знімаєтеся?

Ні, не думаю, я досить енергійна й органічна актриса, і працюю завжди багато в чому на інтуїції. Мені подобається відсутність стратегії, подобається втрачати себе в ролі, дати їй проявитися. Це як форма одержимості. До речі, коли я дивлюся на свою гру, мені завжди дивно бачити у себе нові жести, невластиві мені в звичайному житті.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук