Садовий закликав «Свободу» відреагувати на скандал з Мар’яною Батюк

28-річну вчительку історії звільнили з роботи після схвального відгуку про Гітлера

25 квітня

Мер Львова Андрій Садовий закликав керівництво ВО «Свободи» публічно відреагувати на скандал із публікацією схвального допису про Адольфа Гітлера на фейсбуку депутатки Львівської міськради від цієї партії Мар'яни Батюк. Раніше у середу прес-служба мерії поширила повідомлення про звільнення пані Батюк з посади заступника директора школи №100 після проведення розслідування обставин появи скандального допису.

«Пані Батюк є також депутатом міської ради від партії «Свобода». Я очікую публічної позиції від партії. Чи може «свободівці» підтримують кремлівську тезу про те, що український націоналізм = німецький нацизм?» – заявив Андрій Садовий.

Раніше речниця ВО «Свобода» Христина Равлюк заявляла, що сторінку Мар'яни Батюк, як і сторінку іншої активістки «Свободи» Іванки Білої-Кондратьєвої, яка першою опублікувала вітання з днем народження Гітлера, зламали невідомі хакери. Однак жодних доказів зламу сторінок у «Свободі» не навели.

Мар’яна Батюк також не надала жодних підтверджень несанкціонованого втручання у її акаунт. Фахівці IT-управління Львівської міськради двічі пропонували їй надати можливість завантажити копії архіву її акаунту у Facebook, однак депутатка двічі відмовилась. Після цього комісія управління освіти ЛМР, яка проводила розслідування цього інциденту, прийняла рішення про звільнення Мар'яни Батюк зі школи №100.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
У Львові назвали найкращі книги 25 Book Forum
Головні новини Львова за 20 вересня
Люди, які напали на палац культури у Львові, «засвітились» на відео з камер спостереження
Широка Помісна коаліція
Верховна Рада обрала 14 нових членів ЦВК
СБУ проводить обшуки в компанії «ПБС» та у ресторанах на Буковелі
Група праворадикалів захопила палац культури у Львові, щоб зірвати неіснуючі «фашистські заходи»
У Львові 71 будинок залишився без гарячої води
Петицію про будівництво сміттєпереробного заводу у Львові підтримав лише 31 депутат міськради
Верховна Рада підтримала поправки до Конституції щодо євроатлантичного курсу України