Мер Золочева Ігор Гриньків припинив голодування

За даними медиків, впродовж голодуванння мер схуд на 26,2 кг

15 червня

У п’ятницю, 15 червня, міський голова Золочева Ігор Гриньків припинив голодування на площі у центрі міста через незаконне захоплення землі та самочинне будівництво. Про завершення голодування інформує газета «Наша українська справа», на сайті якої оприлюднили відео з заявою Ігоря Гриньків.

«Сьогодні 33-й день і мені достатньо важко в режимі голоду продовжувати цю боротьбу. Я розумію, що я так довго витримати не зможу, а боротися буде потрібно. Я вчора розмовляв із представниками духовенства, міськими головами, народними депутатами і багатьма іншими людьми, котрі нас підтримують. Сьогодні я приймаю рішення припинити голодування», – сказав Ігор Гриньків.

Він зазначив, що «припиняє голодування, але не припиняє боротьби». За словами мера, люди і надалі щодня приходитимуть на площу у знак протесту. Ігор Гриньків голодував у центрі міста 32 дні. За даними медиків, впродовж голодуванння він схуд на 26,2 кг

Нагадаємо, що 14 травня Ігор Гриньків оголосив голодування на площі Вічева у Золочеві. Він переніс свій робочий кабінет на вулицю і закликав мешканців приєднуватися до його акції проти самобуду. Щоденно мер Золочева разом з однодумцями стукає молотками по стінах будівлі.

Додамо, що у 2016 році суддя Золочівського районного суду зобов’язав відділ архітектури та містобудування райдержадміністрації видати підприємцеві Ігорю Бартківу містобудівні умови і обмеження на будівництво споруди басейну поруч із кінотеатром. Відтоді на площі Вічевій розпочалися будівельні роботи.

Однак 22 березня 2018 року Львівський апеляційний суд скасував містобудівні умови і обмеження забудовнику. Міськрада Золочева звернулася до Вищої ради правосуддя стосовно перевірки рішень суддів, які дозволили будівництво на центральній площі міста.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Львів оголосив тендер на електронний квиток для оплати проїзду у міському транспорті
Біла сомалізація України
У Львові група молодиків розтрощила заклад гральних автоматів, всіх затримали
РАГУlive. Випуск за 16 листопада
Головні новини Львова за 16 листопада
Львівських комунальників оштрафували на 670 тис. грн за нелегальних працівників
У львівської маршрутки під час руху відпали задні колеса. Інцидент потрапив на відео
Київський бізнесмен власним коштом вивіз з Дрогобича 36 тонн сміття
Усе для дітей
Раптові зміни у розмитненні автомобілів з Європи