Мерія опублікувала повний список проектів-переможців громадського бюджету Львова

Львів є першим містом в України за кількістю голосів у рамках громадського бюджету

СуспільствоСофія Лазуркевич, 16 листопада 201628770
Проект відновлення Замарстинівського парку, який набрав рекордний 1381 голос

Протягом двох тижнів за проекти громадського бюджету проголосували понад 23 тис. львів’ян. Таку статистику вказують організатори на сайті проекту, де також опублікували результати голосування з поділом по районах міста.

«В Україні львів’яни найактивніше голосували за проекти громадського бюджету. Це ознака того, що ідея громадського бюджету у Львові потрібна мешканцям і вони готові брати участь у розвитку міста. У попередні роки лідирував Чернігів, де зібрали близько 20 тисяч голосів. Однак у Чернігові була можливість голосувати за допомогою бюлетнів, які кидали у скриньки, тому обмежень у них було значно менше», - розповів ZAXID.NET в.о. начальника управління «Секретаріат ради» Львівськох міськради Юрій Лукашевський.

Згідно з результатами голосуванням, 18 376 людей проголосували за допомогою BankID, а 9388 львів’ян віддали свої голоси у ЦНАПах. Загалом за проекти було віддано 27764 голоси, тобто лише 4,5 тис. з 23 тис. львів’ян скористались правом проголосувати за два проекти.

«Більшість людей голосували тому, що їх про це попросили друзі, знайомі чи родичі. Тобто вони голосували переважно не з цікавості, а з метою підтримати конкретний проект. Можливо, люди були погано поінформовані щодо можливості голосувати двічі (за один малий і один великий проекти, - ред.). На сайті це вказано, коли ти проголосував за допомогою BankID, то з'являється напис, що людина може проголосувати ще раз. Коли люди голосували у ЦНАПах, то їм треба було одразу сказати, за які проекти вони хочуть проголосувати, тобто обрати проекти ще перед тим, як йти у ЦНАП», - пояснив Лукашевський.

На сайті громадського бюджету оприлюднили рейтингову таблицю проектів по кожному районі міста. Як писав ZAXID.NET, коштом міста реалізують мінімум 51 проект. 8 перших малих проектів у рейтинговому списку у кожному районі міста та 3 великих проекти. Затверджений список переможці опублікують на сайті громадського бюджету наступного тижня, після засідання спільної депутатської комісії.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук