Ми не «рознесли» роман Ліни Костенко, – Кучерявий

Культура10 лютого 20110

Модератор літературних зустрічей у львівській кав’ярні «Кабінет» Юрій Кучерявий не вірить, що Ліна Костенко скасувала візит до Львова через бурхливе обговорення її роману «Записки українського самашедшого» у «Кабінеті» 3 лютого. Він запевняє, що учасники дискусії не «розносили» роман, як про це написали деякі ЗМІ.

Про це він повідомив у коментарі ZAXID.NET 10 лютого.

Кучерявий про скасування візиту Костенко до Львова дізнався від ZAXID.NET .

Він зауважив: «Я не знаю про цю ситуацію, я не знаю про скасування візиту. Я знаю, що був великий скандал з продажем квитків».

На запитання про те, чи не може він пов’язати скасування візиту Ліни Костенко зокрема зі згаданим обговоренням, адже офіційні причини скасування поїздки і зустрічі поетеси з читачами – це «провокативні інсинуації деяких львівських письменників, журналістів та діячів театру», Юрій Кучерявий сказав: «Не вірю в це, бо це було дуже камерне обговорення для дуже маленького кола людей. Інша справа, що видання, про які ми знаємо, що вони відрізняються своєю жовтизною і не відрізняються своєю серйозністю, можуть допускати усілякі інсинуації, перекручення. Але що тут сказати? Жовті видання працюють таким чином. Це може викликати у нас якийсь сум чи занепокоєння. Ну, що ж тут зробиш?».

Він наголосив: «Я не думаю, що можна пов’язувати якимось чином ці речі. Обговорення в «Кабінеті» справді було дуже гостре. Але воно було неоднозначне, так само, як неоднозначним є роман («Записки українського самашедшого».–ZAXID.NET). І можна сказати, що з видань, які опублікували реакцію на цей роман, тільки деякі цілком достовірно його висвітлили. Ми не «рознесли» цей роман», – сказав Кучерявий.

ZAXID.NET пропонує своїм читачам подкаст із обговорення роману письменниці Ліни Костенко «Записки українського самашедшого», що відбулось у літературній кав’ярні «Кабінет» за участі Юрія Кучерявого, Ігоря Котика, Віктора Неборака.

Як інформував ZAXID.NET , Ліна Костенко перервала свій творчий тур Україною. Її зустрічі з читачами Кривого Рога та Острога відсуваються на невизначений термін, а львівські зустрічі — скасовуються .

Про своє рішення Ліна Костенко сповістила 9 лютого Іванові Малковичу, директорові видавництва «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА». Каталізатором такого рішення видатної письменниці стали провокативні інсинуації деяких львівських письменників, журналістів та діячів театру, – інформує видавництво.

«Тепер я, мабуть, знову буду спілкуватися зі своїми читачами переважно через свої книжки», — повідомила Ліна Костенко.

Нагадаємо, на 14 та 15 лютого у Львові було заплановано дві творчі зустрічі з Ліною Костенко. У межах літературної зустрічі мали відбутися і презентації останньої її книги « Записки українського самашедшого ».

Також у Національному академічному українському драматичному театрі ім. Марії Заньковецької у Львові сьогодні відбудеться нарада щодо скасування візиту відомої української поетеси Ліни Костенко до Львова.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук