Михайло Поплавський презентував авторську книгу «Ректор» у Кембриджському університеті

Михайло Поплавський презентував авторську книгу «Ректор» у Кембриджському університеті
фото obozrevatel.com
Михайло Поплавський

Легендарний «Юний орел» Михайло Поплавський у всесвітньо відомому вузі – Кембриджському університеті (Великобританія) презентував нову авторську книгу «Ректор», яку присвятив 25-річчю своєї діяльності керівника головного в країні культурно-мистецького вишу.

На презентації були присутні ректори європейських вишів, представники української діаспори у Європі, студенти і колеги з України. Про це пише «Обозреватель».

У теплій та дружній атмосфері гості, гортаючи сторінки, із захватом слухали життєві історії від автора.

Професор Кембриджського університету Рeter GH Milbark під час автограф-сесії зауважив, що книга цікава і доступно розповідає про історію створення бренду – Університету культури, про інноваційні іміджеві та маркетингові стратегії, до того ж вона має наукову та історичну цінність, бо в ній відображено особливості становлення української системи освіти.

З нагоди цієї події на своїй сторінці у Instagram Михайло Поплавський зазначив: «Для мене велика честь і відповідальність виступати у навчальному закладі світового рівня! Ця книга про успіх, вірність мрії та сміливість мріяти. Про мою формулу щастя – емоційний інтелект із творчо-прикладним характером! Про азарт у досягненні мети і мету, яка стає шляхом довжиною в життя. Коли мене запитали, що ж є головною справою мого життя, я відповів – УНІВЕРСИТЕТ, а головною суспільною роллю – РЕКТОР!».

Новинка вже отримала захоплені відгуки читачів. «Я ледь втримала в руках цей фоліант. Він великий і важкий, бо розповідає про велику і непросту історію Ректора, його тернистий шлях «від джерел» до «ректорського керма»... Бренд країни – це щоденна праця, перманентний процес пошуків і дії. Може тому він, Михайло Поплавський, сьогодні збирає під своїми знаменами всіх тих, хто розуміє, що сила бренду «УКРАЇНА» в його емоційному наповненні, тих, хто щомиті інвестує частку свого «Я» Батьківщині, відправляючи частину свого ресурсу в загальний репозиторій енергій, звідки черпає і черпатиме сили велика країна і великий народ», – оцінила книгу брендмейкер Вілена Воронова у своїй рецензії на «Ректора».

Книга «Ректор» посіла почесне місце у Бібліотеці Кембриджського університету.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук