Мільярдер Віктор Пінчук став лауреатом нагороди ім. Андрея Шептицького

Культура10 листопада 201419730
Мільярдер Віктор Пінчук став лауреатом нагороди ім. Андрея Шептицького
фото heritage.com.ua
Віктор Пінчук

Бізнесмен, олігарх і благодійник Віктор Пінчук став лауреатом нагороди імені Андрея Шептицького за 2014 рік. Нагороду йому вручать на урочистій вечері, яку організовують на честь Пінчука 18 листопада у Києві.

Зазначимо, що цю нагороду присуджує Єврейська конфедерація України та «Українсько-єврейська зустріч».

Як повідомили у прес-службі «Українсько-єврейської зустрічі», нагорода ім. Андрея Шептицького є визнанням благодійної діяльності Віктора Пінчука, яку він реалізує в основному через однойменний фонд, на підтримку єврейського культурного життя в Україні, великих дослідних проектів і виставок, що стосуються Голокосту і Голодомору, який, крім українських, забрав і багато єврейських життів.

Пінчука вшановано також за його роботу в рамках «Ялтинської європейської стратегії», яка стала, як наголошується у повідомленні прес-служби, «значущим форумом для торування шляху України до Європи на основі цінностей міжетнічної та міжконфесійної толерантності».

«Завдяки своїм численним благодійним проектам, відданості юдейській вірі, внескам до українсько-єврейського діалогу та підтримці мистецтв і молодих митців, Віктор Пінчук сьогодні уособлює саме ту європейську та інклюзивну Україну, про яку мріяв один із визначних українських лідерів 20-го століття митрополит Андрей Шептицький», - наголошується у прес-релізі.

Пінчук є другим лауреатом нагороди ім. Шептицького. 2013 року її було вручено Єврейською конфедерацією України Джеймсу Костянтину Темертею, канадсько-українському бізнесмену, філантропу і засновнику «Українсько-єврейської зустрічі».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук