МінАПК спростував інформацію щодо заборони спиртзаводам виготовляти біоетанол

ЕкономікаО.Г., 26 травня 20152200

Міністерство аграрної політики та продовольства спростувало інформацію щодо заборони виробництва біоетанолу на державних спиртових заводах. Про це йдеться у повідомленні міністерства.

«Інформація щодо заборони виробництва біоетанолу на державних спиртових заводах, яка з’явилась у ЗМІ з посиланням на постанову КМУ №319 є некоректною. Відповідна постанова надає можливість виробляти біоетанол будь-яким підприємствам», - йдеться у повідомленні.

Згідно з постановою №319 та законом № 1638-VII виробництво біоетанолу може здійснюватися не тільки спиртовими заводами, а будь-якими підприємствами, які отримали ліцензію на виробництво біоетанолу. Це суттєво спрощує дозвільну систему здійснення господарської діяльності у сфері виробництва біоетанолу.

«Дозвіл на виробництво біоетанолу усім підприємствам ліквідує державну монополію. Це крок з дерегуляції, який стимулює розвиток ринку альтернативних видів топлива в Україні» - зазначив Дмитро Шульмейстер, директор департаменту продовольства Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Нагадаємо, раніше «Українські новини» повідомляли, що Кабінет Міністрів виключив з переліку підприємств, які мають право виробляти біоетанол, 12 державних спиртових заводів. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук