Український Мінфін найняв компанію для піару в США

ЕкономікаО.Г., 7 липня 20152230

Міністерство фінансів України найняло міжнародну компанію APCO Worldwide Inc. для надання послуг зв'язків зі ЗМІ та стратегічних зв'язків в США з 1 березня по 31 грудня за $75 тис.

Про це йдеться в системі розкриття інформації про іноземних агентів Міністерства юстиції США (Foreign Agents Registration Act.- FARA), повідомляє Insider.

Відповідний документ №6291 був зареєстрований 28 квітня, і отриманий FARA 22 червня.

«З 1 березня по 31 грудня 2015 власник реєстрації (компанія APCO Worldwide Inc.) надасть послуги зв'язків зі ЗМІ та стратегічних комунікацій у Сполучених Штатах іноземній державі (Міністерству фінансів України) за погодинним тарифом підлягає обмеженню в 75 тис. дол. США плюс компенсація витрат», - сказано в заявці.

Діяльність APCO буде включати зв'язок з компаніями та іншими організаціями в Сполучених Штатах від імені Мінфіну у зв'язку з візитом міністра фінансів в Сполучені Штати для сприяння реструктуризації боргів.

APCO Worldwide Inc. є всесвітньо відомою компанією з надання консалтингових комунікацій, як правило в політичних питаннях. Клієнтура APCO складається з багатонаціональних корпорацій, урядів, асоціацій і некомерційних організацій.

 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук