Мінфін назвав дату завершення реструктуризації зовнішнього боргу

ЕкономікаОксана Руда, 29 жовтня 20151740

Очікується, що реструктуризація зовнішнього боргу завершиться 12 листопада поточного року. Про це йдеться у заяві Міністерства фінансів.

«Міністерство фінансів України раде повідомити, що завершення реструктуризації зовнішнього боргу України, включаючи випуск нових облігацій зовнішньої державної позики України для кредиторів, які мають на це право, очікується 12 листопада 2015 р. Умови реструктуризації були схвалені для 13 серій непогашених державних та гарантованих державою єврооблігацій на зборах кредиторів 14 жовтня 2015 р.», – зазначили у відомстві.

Умови реструктуризації не були схвалені лише для серії облігацій зовнішньої державної позики у розмірі $3 млрд («борг Януковича»), термін погашення яких настає у грудні 2015 р. Відповідно, власники цих облігацій не зможуть отримати нові боргові цінні папери України.

У Мін'юсті нагадали, що завершення процедури обміну облігацій означає реструктуризацію зовнішнього боргу України у розмірі $15 млрд і зниження суми боргу на 20% ($3 млрд). Це дозволить Україні уникнути оплати боргу у розмірі $8,5 млрд, термін погашення якого за попередніми облігаціями наступає протягом наступних чотирьох років.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук