Мінфін пропонує продовжити дію військового збору на 2015 рік

ЕкономікаІрина Данилів, 27 серпня 201430340

Колегія міністерства фінансів України розглянула показники проекту держбюджету-2015 і пропонує продовжити на наступний рік дію 1,5%-го «військового» ​​збору на фонд оплати праці, а також дію інших законів, які забезпечують надходження до держбюджету в поточному році, повідомляє Finance.ua.

«Було вирішено підготувати пропозиції про зміни в податкове законодавство, які забезпечать додаткові надходження до бюджету для забезпечення боєздатності країни і відновлення зруйнованої інфраструктури східних регіонів, в тому числі, за рахунок продовження терміну дії воєнного збору», – зазначено в повідомленні Мінфіну за підсумками колегії.

Згідно з ним, міністр фінансів Олександр Шлапак заявив, що витрати в 2015 році можна збільшити виключно за статтями соціальних стандартів, військових потреб і на обслуговування боргу.

Нагадаємо, попередньо військовий збір тимчасово запровадженодо 1 січня 2015 року. Його платниками є фізичні особи – резиденти та нерезиденти, які отримують доходи в Україні. Збором обкладаються доходи у формі заробітної плати, заохочувальних та компенсаційних виплат та винагород, які виплачуються платнику у зв’язку з трудовими відносинами. Крім того, військовий збір стягується з виграшу в державну та недержавну грошову лотерею.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук