Мінфін щодня оприлюднюватиме дані про відшкодування ПДВ

Міністр фінансів Олександр Данилюк пообіцяв щодня оприлюднювати інформацію про повернення ПДВ підприємствам

Міністерство фінансів України буде адмініструвати єдиний Реєстр заяв про повернення суми бюджетного відшкодування податку на додану вартість (ПДВ). Відповідну постанову затвердив Кабмін на засіданні у середу, 25 січня, повідомив «Інтерфакс-Україна».

«Процес відшкодування стає автоматизованим, щоденним. Значно зменшуються можливості для корупції», – зазначив міністр фінансів Олександр Данилюк.

За його словами, на сайті Мінфіну буде забезпечено щоденне оприлюднення реєстру відшкодування ПДВ.

Нагадаємо, згідно з законом «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо покращення інвестиційного клімату в Україні», який президент підписав наприкінці минулого року, адміністрування реєстрів відшкодування ПДВ переходить Міністерству фінансів.

«Дуже важливий крок – ми передаємо доступ до реєстрів відшкодування податку на додану вартість Міністерству фінансів», – прокоментував президент Петро Порошенко після підписання, і додав, що нарешті монополія фіскальної служби в цьому питанні зараз переходить у прозору ефективну систему, коли Міністерство фінансів зможе забезпечувати ефективне і автоматичне відшкодування ПДВ.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук