Міністерство культури оголосило конкурс на посаду гендиректора Львівської опери

КультураОксана Панчишин, 12 січня 201713940
Міністерство культури оголосило конкурс на посаду гендиректора Львівської опери
фото ZAXID.NET
Нового гендиректора Львівської опери обере конкурсна комісія

Міністерство культури України оголосило конкурс на посаду генерального директора – художнього керівника Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької.

Документи на участь у конкурсі можна подавати до 10 лютого 2017 року, інформує прес-служба відомства.

Як йдеться в повідомленні, під час другого засідання конкурсної комісії кандидати презентуватимуть свої проекти програм розвитку закладу культури на один і п’ять років.

Заяву разом з автобіографією, копіями документів про вищу освіту можна надсилати на поштову та електронну адреси: вул. І. Франка, 19, м. Київ, 01601, контактний телефон: (044) 235-73-36, Логінова Вікторія Михайлівна, електронна адреса: [email protected]

Особа може подати інші документи на свій розсуд, які можуть засвідчити його професійні чи моральні якості.

Докладніше з вимогами до кандидатів та умовами проведення конкурсу можна ознайомитися на сайті Мінкульту.

Додамо, що з 1998 року і досі гендиректором Львівської опери є Тадей Едер.

Нагадаємо, відповідно до ухваленого Верховною Радою закону 2669-Д, усіх працівників культури переведуть на контрактну систему. Передовсім зміни стосуються обрання усіх керівників закладів культури на конкурсній основі. Раніше оголошення конкурсу було можливим, але не обов’язковим. Тепер конкурс оминути неможливо. Обов'язковою умовою для укладання контракту, серед іншого, є програма розвитку закладу культури.

Контракт підписуватимуть на 5 років. Одна й та сама особа зможе обіймати цю посаду не більше двох строків поспіль, тобто 10 років. Такі обмеження стосуються керівників державних чи комунальних театрів, бібліотек, музеїв та історико-культурних заповідників.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук