Міністерство молоді та спорту презентувало концепцію спортивних реформ в Україні

Спорт1 грудня 20146050

У Міністерстві молоді та спорту України презентували Концепцію реформування сфери спорту і фізичної культури. Як наголосив міністр Дмитро Булатов, головні реформи будуть стосуватися дерегуляції та автономії спорту, аби імплементувати у спортивне життя країни європейські цінності і практики.

Розробники концепції визначили такі головні завдання реформи українського спорту:

- Євроінтеграція. Розширення співпраці з міжнародними організаціями, розвиток європейського виміру в спорті. Це також сприятиме євроінтеграції України в цілому.

- Конкуренція за правилами. Спорт стає основою для формування та підтримки в суспільстві навичок чесної конкуренції за правилами.

- Дерегуляція і автономія спорту. Розвиток недержавного сектора країни через розширення повноважень громадських організацій, в тому числі - спортивних.

Реформа повинна розвиватися у чотирьох ключових напрямках: спорт вищих досягнень; масовий спорт; спорт у системі освіти та інфраструктура. 

Щодо функціонування спортивних шкіл, який викликав найбільше запитань у міністерстві зазначили, що спортивні школи отримають статус спортивних клубів, а разом з цим - більше повноважень. Державні та недержавні спортивні клуби будуть мати рівні можливості, що призведе до відкритої та чесної конкуренції, зазначив Дмитро Булатов.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук