Міністерство освіти збирається боротися з репетиторством у школах

СуспільствоРоман Ганкевич, 27 березня 20178141
Гриневич: Щоб запобігти неналежному використанню коштів, які виділяються навчальним закладам, вони мають оприлюднювати інформацію про свої видатки.

У школах долатимуть таке явище, як репетиторство, коли вчителі свідомо не надають на уроках весь необхідний матеріал, таким чином стимулюючи додаткові заняття. Про це у понеділок, 27 березня, на прес-конференції у Києві сказала міністр освіти та науки Лілія Гриневич, повідомляє «Укрінформ».

«Ми працюємо і з батьківським організаціями, щоб це вчасно виявляти. Ми розуміємо, що тут потрібно працювати над підвищенням соціального статусу вчителя. І те, що ми просунули в цьому році по єдиній тарифній сітці, підняли на два тарифні розряди соціальний статус вчителя, а також загальне підняття заробітної плати вчителів на 50%, – це є той крок назустріч учителеві», – сказала Гриневич.

Як зазначила міністр, щоб запобігти неналежному використанню коштів, що виділяються навчальним закладам, а також зловживанню батьківськими внесками у законі «Про освіту» закладено норму, згідно з якою заклади мусять оприлюднювати інформацію про свої видатки.

«У проекті закону про освіту, який ухвалений у першому читанні, ми записали обов'язкову норму для кожного навчального закладу України публікувати на своїх інтернет-сторінках чіткий звіт про їхні доходи як з бюджетних джерел, так і від батьків, і їхні видатки, і тому все стане прозорим і зрозумілим, і батьки зможуть контролювати і розуміти, скільки грошей цей навчальний заклад і на що саме отримав з бюджетів - як державного, так і місцевого рівня», – сказала Гриневич.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Міністерстві освіти запропонували проводити іспит після 9 класу на основі тих самих процедур, що і зовнішнє незалежне оцінювання. У початковій школі за допомогою процедури ЗНО планується проводити моніторинг якості освіти.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук