Міністр економічного розвитку шукає гроші на зарплату чиновникам

Абромавічус: Коли ключові співробітники міністерства отримують менше $200 на місяць – це шлях в нікуди.

ЕкономікаРоман Ганкевич, 10 травня 20152610
Міністр економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавічус

Міністр економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавічус розраховує отримати фінансування ЄС на доплати українським чиновникам, які отримують мізерні зарплати. Про це він заявив в інтерв'ю Deutsche Welle, передає ZN.ua.

«Це питання має дві сторони: звідки дістати фінансування і як це подати суспільству. Гроші, мені здається, ми знайдемо. Це будуть європейські гроші, це будуть змішані українські та європейські гроші. Мені здається, ми їх знайдемо. Це технічне питання», - сказав він в інтерв'ю.

При цьому міністр визнав складність обґрунтування більш високих зарплат.

«А ось як цю думку оприлюднювати: чому міністри або глави департаментів хочуть більше грошей? Це буде важко. Тому нам треба просто працювати, показувати, що є позитив, що йде, наприклад, скорочення штатe чиновників і те, що залишається від скорочених, йде на інших», - заявив він.

Абромавічус упевнений у необхідності підвищення зарплат.

«Коли міністр отримує 200 доларів в місяць, ключові співробітники міністерства отримують ще менші гроші – це дорога в нікуди. Перед очима проходять багатомільйонні суми, і, звичайно, спокуса просто божевільна. Таких зарплат немає ніде в світі. Тому потрібно рухатися цим шляхом», - сказав він і додав, що потім можна застосувати «грузинський метод», згідно з яким або сильно скорочуєш, або міняєш штат, і новим працівникам платиш нормальні зарплати.

«Це повинно бути однією з головних цілей уряду і влади в цілому», - резюмував міністр.

Зазначимо, що згідно декларації Айвараса Абромавічуса, до призначення міністром у 2014 році він отримав $14,8 млн у вигляді зарплати в шведській компанії East Capital.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук