Міністр економіки придбав нерухомість на Хрещатику за підозріло низькою ціною

Айварас Абромавічус чотири роки тому купив комерційну нерухомість у центрі Києва по $510/м2

СуспільствоАК, 2 вересня 201522834
Міністр економіки придбав нерухомість на Хрещатику за підозріло низькою ціною
ЖК «Капітолій» на київському Хрещатику

Міністр економіки України Айварас Абромавічус у 2011 році придбав у центрі Києва комерційну нерухомість за підозріло низькою ціною. Про це стало відомо з повідомлення проекту «Гарна Хата», який займається розкриттям власників елітної нерухомості в Україні.

Підприємець литовського походження Айварас Абромавічус, призначений у кінці 2014 року міністром економіки України, придбав у 2011 році 81 кв.м. комерційної нерухомості у житловому комплексі еліт-класу «Капітолій» на вул. Хрещатик у Києві.

Інформація про належність цього майна Абровавічусу підтверджується даними з декларації про доходи міністра за 2014 рік. Однак вартість покупки викликає питання, оскільки за даними офіційного реєстру, Айварас Абромавічус сплатив за цю нерухомість трохи більше 330 тис. грн., що відповідає ціні 4067 грн за квадратний метр.

Вартості комерційної нерухомості у ЖК «Капітолій» журналістам проекту «Гарна Хата» знайти не вдалось, але найнижча ціна на квартири у цьому будинку, за їхніми даними,  складає від 5000 доларів США за квадратний метр.

Середній валютний курс гривні у 2011 році, за даними НБУ, складав 7,9676 грн/$ – тобто Абромавічус заплатив трохи більше $510 за квадратний метр.

«Гарна хата» – це проект активістів та журналістів-розслідувачів, які розкривають імена власників найдорожчої нерухомості в Україні. Проект існує з початку 2015 року і фінансується завдяки пожертвам та ґранту Міжнародного фонду "Відродження" Джорджа Сороса.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук