Міністр культури Італії запропонував навчання для українських реставраторів

КультураДарина Цвях, 21 грудня 201614420
Міністр культури Італії запропонував навчання для українських реставраторів
Євген Нищук та Даріо Франческіні

Міністр культурної спадщини та культурної діяльності і туризму Італії Даріо Франческіні запропонував міністрові культури України посилити співпрацю між країнами, зокрема створити курси навчання для молодих спеціалістів – реставраторів, які могли б набувати досвіду закордоном. Про це йдеться у повідомленні на сторінці у Facebook Мінкультури.

«Я розділяю вашу точку зору з приводу посилення співпраці між нашими країнами у культурній сфері. Ми прагнемо її посилити і конкретизувати, зокрема розвивати такий напрямок, як створення курсів навчання і вдосконалення для молодих спеціалістів — реставраторів, які могли б набувати досвіду за кордоном», - сказав Даріо Франческіні.

Також, під час зустрічі обговорювалися питання проведення спільних культурно-мистецьких проектів, створення україномовного аудіогіду для низки італійських музеїв, проведення двосторонніх майстер-класів для підвищення кваліфікації молодих реставраторів, налагодження співробітництва в галузі кіно, а також представлення України на 57-му Венеційській бієнале сучасного мистецтва.

Даріо Франческіні також взяв участь в урочистій церемонії передачі картин, викрадених з музею Верони.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук