Міністр закордонних справ Латвії порадив Міхалкову не приїздити

КультураКатерина Сліпченко, 12 листопада 201416950

Міністр закордонних справ Латвії порадив російському режисеру Нікіті Міхалкову не їхати до Риги. Попри те, що режисер наразі не включений до латвійського «чорного списку» він є небажаним гостем у Латвії. Це з'ясувала передача латвійського телебачення «Заборонений прийом». Про це повідомляє сайт lsm.lv

Її журналіст обдзвонив декілька латвійських чиновників, представляючись організатором кінофестивалю, він намагався з'ясувати, чи має сенс запрошувати Міхалкова без побоювань, що режисер не зможе перетнути кордон.

У середині листопада в Ризі в рамках кінофестивалю російських фільмів «Московська Прем'єра в Ризі» запланований показ нового фільму Міхалкова «Сонячний удар». Фільм презентувати мав актор Лієпайського театру Мартіньш Калита. Участь режисера організатори поки не обіцяють.

Журналісту «Забороненого прийому» чиновники вказали, що такі рішення приймає особисто міністр закордонних справ.

Щодо міністра, то Едвард Ринкевич утримався від певної відповіді, але порекомендував Міхалкову не їхати. «Щоб не виникала ситуація, коли вносять в якісь списки ... Ну, він може просто не приїжджати, щоб не дратувати людей. Тоді і ця дискусія не виникне», - передала слова Ринкевича радник міністра закордонних справ Латвії Дайга Холма.

Нагадаємо, що Латвія заборонила в’їзд на свою територію Валерії, Олегу Газманову, Йосипу Кобзону, Михайлові Пореченкову та Івану Охлобистіну.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук