Мінкульт Латвії перевірить ансамбль російської армії перед виступами

КультураДарина Цвях, 29 жовтня 20151711
Мінкульт Латвії перевірить ансамбль російської армії перед виступами

Міністерство культури закликає організаторів концерту академічного ансамблю пісні і танцю російської Армії імені Алєксандрова (ансамбль Алєксандрова) у Ризі ретельно проаналізувати його програму, повідомляє сайт Delfi.

Як повідомила представник Мінкульту з суспільних відносин Даце Візуле, конституція Латвії захищає свободу слова і художнього вираження, але у цьому випадку міністерство просить організаторів проаналізувати, чи не містять включені в програму елементи розпалювання ворожнечі та закликів до насильства. У цьому випадку вони не відповідають обмеженням закону про публічні розважальні заходи.

Раніше Міністерство закордонних справ Латвії запросило у компетентних органів інформацію про заплановане в Латвії виступі ансамблю Алєксандрова і його цілі.

Нагадаємо, що у Польщі триває збір підписів проти виступів ансамблю. Причиною стало те, що академічний ансамбль пісні і танцю імені Алєксандрова є творчим колективом, який працює при російських збройних силах. Виконавці під час виступів часто використовують радянську символіку та естетику, у 2013 році концерт хору у Москві проходив під плакатом «За батьківщину, за Сталіна, за соціалізм!».

У 2014-му Хор Алєксандрова створив гімн окупантів Криму – пісню «Ввічливі люди» та дав концерт у Севастополі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук