Мінкульт виділив ₴2,5 млн на презентацію України на Франкфрутському книжковому ярмарку

КультураДарина Цвях, 13 вересня 20171060

Міністерство культури України виділило ₴2,5 млн на презентацію Національного стенду України на Франкфрутському книжковому ярмарку. Про це повідомила начальник управління соціально-культурного розвитку Лариса Нікіфоренко на презентації концепції Національного стенду України на Франкфуртському книжковому ярмарку.

«Міністерство культури України збільшило фінансування Національного стенду України на Франкфрутському книжковому ярмарку цьогоріч. В минулому року було виділено 2 млн гривень, а вже у 2017 році сума збільшилась до 2,5 млн грн. Ці кошти пішли на оренду майданчика, а саме 400 тис. євро, а також на якісне освітлення та інше», - заявила вона.

Головною темою Національного стенду України на Франкфрутському книжковому ярмарку обрано Understanding Ukraine. Understanding Europe.

«Зараз, коли інтеграція України та Заходу особливо важлива, важливо наголосити, що Україна європейська не лише через прагнення вестернізації і засвоєння відповідних ідей, вона є такою у історичній тяглості. Тому головною темою нашого національного стенду на Франкфрутському книжковому ярмарку обрано саме Understanding Ukraine. Understanding Europe», - зазначила Тетяна Терен, голова Українського інституту книги.

Координаторами події виступають міністерство культури України, міністерство закордонних справ України, НММК «Мистецький арсенал», відділ культурної дипломатії Управління публічної дипломатії, Український інститут книги та Українська асоціація видавців та книгорозповсюджувачів.

На ярмарку братимуть участь 17 українських видавництв.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук