Міносвіти опублікувало у відкритому доступі електронні версії підручників для 9 класу

СуспільствоНазарій Тузяк, 22 серпня 20173760
Міносвіти опублікувало у відкритому доступі електронні версії підручників для 9 класу
У 2017 році Міносвіти вперше закупило у видавництв електронні версії підручників

Міністерство освіти надало вільний доступ до електронних версій усіх підручників для 9 класів. Як повідомила прес-служба Міносвіти, цього року міністерство вперше крім планового друку підручників закупило у видавництв електронні версії книг.

«Цього року під час планової закупівлі нових підручників для 9 класу в тендерних вимогах ми прописали, що разом із друкованою версією видавництво має надати Міносвіти електронну версію книги для вільного розповсюдження. Нам треба ще багато працювати як над якістю змісту, так і над візуальним оформленням книг. Це лише перший крок до того, аби згодом запровадити повноцінні мультимедійні підручники, що значно більше відповідають потребам та інтересам сучасних дітей, ніж звичайна паперова книжка», – заявила міністерка освіти і і науки України Лілія Гриневич.

Електронні версії книг опубліковані на сайті Інституту модернізації змісту освіти. Там також є електронні підручники для четвертих, сьомих та восьмих класів.

Загалом у 2017 році надруковано 228 різних підручників для 9 класу. Загальний наклад – 8,3 млн примірників, на які витратили 328,4 млн грн. За інформацією Міносвіти, до цього часу всі договори на розвезення підручників школами вже укладено і 24% накладу передали на доставку до обласних книжкових баз.

Зазначимо, що раніше на сайті Міносвіти для вільного доступу виклали Хрестоматію сучасної української дитячої літератури для читання в 1-4 класах.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук