Мінсоцполітики спростувало існування вимоги МВФ щодо перевірки стажу пенсіонерів

21:12, 16 лютого 2018

Пенсійний фонд не проводитиме додаткових перевірок стажу пенсіонерів, чиї розрахункові пенсії нижче мінімальних. Інформація про це, яку поширили деякі ЗМІ, не відповідає дійсності, повідомила прес-служба Міністерства соціальної політики.

Раніше в ЗМІ з посиланням на «джерела в Мінсоцполітики» поширювалася інформація про те, що Пенсійний фонд на вимогу МВФ почне перевірки стажу тих пенсіонерів, розрахункова пенсія яких не досягає розміру мінімальної, і в разі нестачі стажу позбавлятиме їх пенсії. Ця новина повністю є неправдивою, заявили в Мінсоцполітики.

«Міністерство соціальної політики України офіційно повідомляє, що ця інформація не відповідає дійсності», – наголошується у повідомленні. Жодних перевірок не планується, як і позбавлення частини пенсіонерів пенсій.

Також міністерство просить журналістів користуватись перевіреною та офіційно підтвердженою інформацією та не користуватись сумнівними джерелами.

Якщо хочете читати головні новини дня оперативно Додайте ZAXID.NET у вибрані в Google Додати

До слова, раніше Верховний Суд ухвалив рішення про перерахунок пенсій колишнім працівникам органів МВС, а Європейський суд з прав людини підтвердив неможливість України виплачувати пенсії на окупованих територіях Донбасу.