Минулого року Львівська облрада продала три приміщення способом викупу

Упродовж 2016 року Львівська обласна рада продала методом викупу три об’єкти. Про це йдеться у відповіді облради на запит видання «Наші гроші. Львів».

Так, за межами Львова було продано одне приміщення. Склад площею в 53,7 м² у місті Буськ на вул. Надсяння, 3 продали підприємцю Василю Кошілю за 58,5 тис. грн, тобто по 1,1 тис. грн. за 1 м². До того підприємець орендував це приміщення понад рік.

Ще два приміщення було продано у Львові. Так ТОВ «Торговий центр Галина» викупило нежитлові приміщення площею 172,7 м² на першому поверсі та у підвалі будинку на вул. Княгині Ольги, 106. Власником став Мирослав Стельмах, який орендував його ще з 2007 року. Згідно з угодою, ціна приміщення становила майже 2,6 млн грн, тобто 15 тис. грн/м².

ТОВ «Фірма – «Комсервіс», яке виробляє печатки та штемпелі, а також обслуговує Львівську облдержадміністрацію, Львівську міську раду та податкову, викупило нежитлове приміщення – антресоль на вул. М. Вороного, 3 у Львові. Його приватизували за 510 тис. грн, а тому вартість квадратного метра у об’єкта загальною площею 39,3 м² становила майже 13 тис. грн/м². Власники фірми також орендували його з 2007 року. Власниками фірми, за даними видання, є Ганна Демидів та Сергій Ряднина.

У 2017 році Львівська облрада ще не продавала приміщення способом викупу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Останні новини
Залиште відгук