Місія МВФ відвідає Україну найближчим часом, – Лагард

Місія МВФ відвідає Україну найближчим часом, – Лагард
Зустріч директора МВФ Крістін Лагард з головою НБУ Валерією Гонтаревою

Директор-розпорядник Міжнародного валютного фонду (МВФ) Крістін Лагард анонсувала приїзд місії МВФ в Україну найближчим часом. Про це Лагард заявила під час зустрічі з головою Нацбанку Валерією Гонтаревою, повідомила прес-служба Посольства України в США.

«Крістін Лагард зазначила готовність Фонду продовжувати підтримку нашої держави на шляху економічних перетворень, а також повідомила про відвідини найближчим часом Україна місією МВФ», – йдеться в повідомленні.

Зустріч голови НБУ та директора-розпорядника МВФ відбулася у Вашингтоні під час Весняних зборів керуючих у МВФ і Світовому банку. Під час зустрічі Валерія Гонтарева наголосила на першочерговості для України реалізації реформ, які передбачені програмою співпраці з МВФ. Крістін Лагард підтвердила готовність МВФ продовжувати підтримку нашої держави на шляху економічних перетворень.

Нагадаємо, після призначення нового уряду в Україні голова європейського департаменту фонду Пол Томсен заявив, що МВФ готовий продовжувати співпрацю з новим складом Кабінету міністрів України. 

Томсен повідомив про готовність МВФ завершити другий перегляд програми співробітництва з Україною у разі згоди Кабінету міністрів дотримуватися її вимог.

Відкрита МВФ у березні 2015 року чотирирічна програма EFF для України загальним обсягом близько $17 млрд спочатку передбачала проведення щоквартального перегляду програми, виділення Києву в 2015 році чотирьох траншів, а у 2016 році – ще чотирьох. Однак наразі країна отримала лише перший транш коштів на $5 млрд і другий – на $1,7 млрд.

 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук