Міська рада перейде на нову систему електронного бюджету

ЕкономікаГалина Грицишин, 4 березня 20163300
Міська рада перейде на нову систему електронного бюджету

Львівська міська рада закупить нові програми для ведення бюджету міста у електронному форматі. Так закупівля нової програми «Єдина інформаційна система управління місцевим бюджетом» для всіх комунальних установ міста коштуватиме близько 78 тисяч гривень. Крім того міська рада витратить ще близько 120 тисяч гривень на обслуговування нового програмного забезпечення та 199 тис. грн для навчання чиновників працювати у новій програмі. 

Загалом витрати на нове програмне забезпечення складуть близько 397 тисяч гривень. Відповідне рішення 4 березня прийняв виконавчий комітет Львівської міськради. 

Як пояснив ZAXID.NET директор департаменту фінансової політики Олег Іщук, із програмою «Бюджет міста» мерія працює вже близько десяти років. Однак те програмне забезпечення, за яким працює міська рада значно застаріло. Тому виникла потреба закупити нове.

«Більшість міст України вже перейшло на новітні версії цієї програми, а Львів ще ні. Тому ми зараз плануємо закупити пробний продукт, провести навчання для своїх працівників, а також ми передбачаємо в бюджеті кошти на сервісне обслуговування програми», - сказав Олег Іщук.

Він також пояснив, що міська рада проводитиме ці закупівлі поза конкурсом, оскільки в Україні є лише одна компанія, яка може продавати ліцензійні програми для роботи із міським бюджетом і за якою працює також Мінфін - Центр інформаційних та аналітичних технологій у Києві. Відтак конкурс проводити недоречно.

Також Олег Іщук додав, що з 1 січня 2016 року бюджет міста може працювати не лише із державним казначейством, а й з банками. Відтак нове програмне забезпечення передбачатиме й таку можливість.

«Зараз програма, з якою працює мерія зав’язана лише під казначейство і не дає можливості працювати з банками. Це ще одна причина, чому нам потрібне оновлення», - додав Олег Іщук. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук