Міський голова Львова зустрівся з представниками країн «Вишеградської четвірки»

СуспільствоП.О., 25 лютого 201611061

25 лютого міський голова Львова Андрій Садовий зустрівся з дипломатами «Bишеградської групи», які прибули до Львова у рамках співпраці з Україною.

Під час зустрічі обговорили загальну політичну ситуацію та підтримку реформ в Україні і перспективи співпраці в рамках В-4+Україна, передає прес-служба ЛМР.

Міський голова Львова озвучив свою позицію щодо проведення децентралізаційних реформ в країні.  

«Сьогодні надзвичайно важливе є кадрове наповнення, дуже важливою є гідна зарплата людей, які працюють в місцевому самоврядуванні і в державних органах влади. Сьогодні є позитивний курс, що влада стала менше забирати грошей в державного самоврядування. Є також позитивний момент, що ті повноваження, які в 2007-2009 роках державна влада забирала від міст, поступово зараз повертають назад, бо держава не могла організувати якісної роботи», – прокоментував Андрій Садовий реформу децентралізації в Україні.

Міський голова пояснив представникам зовнішньополітичних відомств країн «Вишеградської четвірки», що вони можуть допомогти нашій країні, якщо будуть переконувати український істеблішмент пристати на пропозицію прямих прозорих виборів за відкритими списками.

Зазначимо, 25 лютого у Львові відбулася зустріч дипломатів країн Вишеградської групи та України. Під час круглого столу обговорили соціально-економічний потенціал, політичну ситуацію у державі, впровадження реформ в Україні та співпрацю у сфері енергоефективності.

Вишеградські партнери заявили про незмінність позиції щодо підтримки територіальної цілісності та суверенітету України та висловили готовність сприяти європейській інтеграції України, безвізовому режиму України з ЄС.

Заступник Міністра закордонних справ Чеської Республіки Ярослав Лудва наголосив, що сьогодні Україні першочергово слід впроваджувати зміни у судовій владі, газовій індустрії, а також зосередитися на питанні децентралізації та створенні антикорупційних інституцій.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук