Місто, люди, історія та цифрові технології

Інтерактивні експонати на виставці у Центрі міської історії

11 червня в Центрі міської історії відбулося відкриття масштабної виставки під загальною назвою «Минуле у «цифрі»: місто, історія та цифрові технології».

Мультимедійна експозиція розташована у трьох залах. Користуючись текстовим та візуальним наповненням і використовуючи цифрові засоби відвідувачі виставки в інтерактивному режимі можуть ознайомитися з результатами тривалої праці дослідників Центру міської історії над історичними цифровими проектами, які стосуються історії міст та змін міського простору.

Виставковий проект Центру створений у форматі публічної історії і спонукає обміркувати роль цифрових засобів для зберігання та передачі історичних даних і можливостей, що їх цифрові технології відкривають для кращого осмислення минулого. Представлені на виставці розділи зроблені на перетині «традиційної» та «цифрової» історії. Усі вони відкриті для користування онлайн і доступні на сайті Центру міської історії.

«Інтерактивний Львів» показує багату історію міста за допомогою цифрової карти, яка візуалізує дані про пам’ятки архітектури, впливових особистостей та звичайних мешканців міста, культурні процеси. База даних «Міського Медіа Архіву» включає «Урбаністичні образи», «Карти міст», «Міське відео» та «Мої розповіді», які є добіркою оцифрованих історичних матеріалів про міста і містечка Центрально-Східної Європи.

Важливою особливістю експозиції, як зрештою і всіх попередніх виставкових проектів Центру, є мультимедійна складова – широке використання цифрових засобів для розкриття проблематики виставки та посилення інтерактивності аудиторії. Експозиція доповнена інтерактивною стіною, сенсорними екранами, ігровою консоллю з відеогрою спеціально розробленою для виставки.

Експозиція органічно продовжується у публічному просторі міста – на площі Ринок відкрита вулична стендова виставка.

Загалом експозиція розрахована для людей різного віку і зацікавлень і буде доступна для перегляду щодня до кінця жовтня 2014 року, з 11:00 до 17:30.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук