Місто реконструює стадіон «Сільмаш» і відродить повноцінне спортивне життя, – Андрій Садовий

СуспільствоМ.В., 21 жовтня 201612050
Місто реконструює стадіон «Сільмаш» і відродить повноцінне спортивне життя, – Андрій Садовий
фото Wikimapia
За словами Андрія Садового, місто прийняло рішення не дати забудувати стадіон будинками та викупити цю територію

Місто викупить стадіон «Сільмаш» та має намір відновити там спортивну інфраструктуру. Про це повідомив у своєму традиційному відеозверненні міський голова Львова Андрій Садовий.

«На сесії міської ради було прийнято ще одне важливе рішення. Мова йде про долю стадіону «Сільмаш». Коли в 90-ті роки розпродували державні заводи, багато хто скористався цим і під шумок прибрав до рук соціальну інфраструктуру підприємств. Так, зокрема, сталось і з стадіоном «Сільмаш». Я нагадаю, що мова йде про історичний об’єкт, адже саме на цьому стадіоні розпочиналась історія львівських «Карпат», - зазначив мер міста.

За словами Андрія Садового, місто прийняло принципове рішення не дати забудувати стадіон будинками та викупити цю територію відповідно до «Закону про відчуження земель та майна для суспільних потреб». Як тільки буде завершена процедура викупу, місто реконструює стадіон та відродить там повноцінне спортивне життя. 

Міський голова також прокоментував ситуацію щодо обмеження заїзду транспорту з приміських сіл у Львів. До кінця року на лінії у Львові виїде 50 нових автобусів.

«Нещодавно транспортні управління міста та області почали наводити порядок з маршрутами, які проходили через місто. Був обмежений заїзд транспорту з приміських сіл та міст області в центральну частину Львова. Це рішення є важливим з кількох причин. По-перше, ситуація дійшла до абсурду, коли видавалось право на маршрути між селами, які проходили через центр Львова. А це створювало додаткове навантаження на транспортну інфраструктуру міста. По-друге, якість такого транспорту була завжди на порядок нижча, ніж тих автобусів, які курсують на міських лініях», - сказав Андрій Садовий.

Також місто розпочало реалізацію проекту з впровадження електронного квитка у транспорті спільно з ЄБРР. У четвер на сесії зробили ще один важливий крок для запровадження єдиного електронного квитка, міська рада погодила отримання кредиту від Європейського банку реконструкції та розвитку на реалізацію цього проекту. Електронний квиток дозволить раз і назавжди навести порядок з обігом коштів в сфері перевезень, а також зробити проїзд для пасажирів значно зручнішим.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук