Місяць Авторських Читань у Львові
Культура

Місяць Авторських Читань у Львові

Найцікавіші моменти літературного фестивалю. Онлайн

Є.Н., 5 липня 2016 1064 0

Найбільший транскордонний літературний фестиваль Центрально-Східної Європи – Місяць Авторських Читань – вже вдруге відбувається у Львові. Минулого року Україна була почесною гостею фестивалю, а відтепер стала постійною учасницею разом з Чехією, Польщею та Словаччиною.

Почесні гості сімнадцятого МАЧу (фестиваль заснувало у Брно видавництво Větrné mlýny ще у 1999 р.) – письменники і письменниці Королівства Іспанія.

Щодня протягом місяця, від 5 липня до 4 серпня, у Львові відбуватиметься дві літературні зустрічі: одна – з авторами так званої «домашньої» лінії (Чехія, Словаччина, Польща, Україна), і одна – з іспанськими гостями. Усі учасники фестивалю мандрують через п’ять міст фестивалю, і виступають підряд у Брно, Вроцлаві, Остраві, Кошице, а завершують свої маленькі турне у Львові.

Познайомитися з літературою та культурою найближчих сусідів та гарячої і далекої Іспанії запрошують усіх охочих: вхід на усі заходи фестивалю – вільний (усі зустрічі відбудуться у КМЦ «Дзиґа», вул. Вірменська, 35), а для усіх іноземних авторів спеціально готуються переклади творів, які будуть читатися.

Оскільки Місяць Авторських Читань – це не лише література, але перш за все – особисті зустрічі, мандри та близькі знайомства представників різних культур, ZAXID.NET пропонує стежити за найцікавішими моментами львівського МАЧ у режимі онлайн-трансляції.

 

 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук