Місяць до Євробачення. Чим живе Джамала

Пісня української конкурсантки має вже з десяток кавер-версій

Головні новини Львова 12.04Марічка Крижанівська, 12 квітня 2016, 19:19 0

Рівно за місяць до пісенного конкурсу Євробачення співачка Джамала, яка представлятиме Україну, приїхала до Львова у межах туру Україною із програмою «Шлях додому».

«Львів ― найчарівніше місто у світі і коли мене питали міжнародні ЗМІ з приводу того, що варто побачити в Україні, перше, що я казала: це Львів», ― з такими компліментами Джамала приїхала в улюблене місто.

У Львові співачка гастролює лише з одним концертом 12 квітня. 

А поза туром Україною Джамала активно готується до виступу на Євробаченні. Співачка каже, що Росія зробила їй найкращу рекламу, бо європейці зацікавилися, що ж то за пісня, яка викликала таке обурення у росіян.

Мабуть, тому популярність Джамали уже така гучна, що вона чи не єдина конкурсантка, на пісню якої ще перед Євробаченням є у світі уже з десяток кавер-версій.

У сценічному номері Джамали у Стокгольмі режисери зроблять акцент не лише на вокалі співачки і змісті пісні, а й на графіці.

«У графіці використаємо кримськотатарські мотиви, орнаменти, спробуємо це зробити максимально сучасно, але з прив'язкою до теми пісні і коріння Джамали. Плюс будуть і українські мотиви», ― повідомив продюсер співачки Ігор Тарнопольський.

У команді, яка супроводжуватиме співачку на Євробаченні, буде львів'янин. Алім Алієв ― кримський татарин, який уже з десяток років мешкає у Львові. Поїде як підтримка і від львів'ян, і від свого народу. 

«Будемо підтримувати нашу землячку і морально, і фізично, бути з нею у перервах між концертом, бо в такі напружені часи люди потребують підтримки близьких людей. А взагалі для всіх кримських татар, які живуть в Криму, пісня Джамали і її перемога на українському національному відборі  були одні із найбільших позитивних поштовхів за останні роки з моменту окупації», ― розповів Алім Алієв.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук