Молдова пообіцяла відремонтувати залізничну колію до України

ЕкономікаЮлія Поліковська, 17 листопада 20166990
Молдова пообіцяла відремонтувати залізничну колію до України
Україні треба 27 млн євро для ремонту своєї ділянки

Молдова готова відремонтувати свою ділянку залізничної колії в рамках відновлення гілки Басарабяська - Березино до кінця 2017 року. Про це повідомив ЦТС.

Під час засідання українсько-молдовської міжурядової комісії на чолі з міністром економічного розвитку і торгівлі України Степаном Кубівим і міністром економіки Молдови Октавіаном Калмиком обговорили питання про відновлення залізничної ділянки Басарабяська-Березино.

Молдавська залізниця висловила намір відремонтувати відрізок колії по своєму боці до кінця наступного року.

Тим часом Україні потрібно провести будівництво колії довжиною 20 км, а також провести капітальний ремонт залізничної колії на ділянці Арциз-Березине загальною протяжністю 36,5 км. Роботи з відновлення залізничного руху між Україною і Республікою Молдова обійдуться українському бюджету в 830 млн. грн.

«Відновлення гілки Бессарабка-Березино має не тільки важливе економічне значення, але і здатне стати великим соціальним проектом, який поліпшить соціальний клімат в регіоні. Спільно з будівництвом поромної переправи Орлівка-Ісакча та ремонтом автомобільної траси Одеса - Рені ці роботи вдихнуть нове життя у південь Одеської області. Це ті інфраструктурні проекти, які можуть дати поштовх економіці регіону, поліпшити інвестиційний клімат, створити робочі місця», – прокоментував народний депутат Антон Кіссе, який брав участь у зустрічі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук