Молодий львівський митець Макар Москалюк презентував персональну виставку

Головні новини за 03.06Оксана Сенишин, 3 червня 2015, 18:03 1347 0

Львів`янин, студент 5-го курсу Академії мистецтв Макар Москалюк свою першу персональну виставку запрезентував у новоствореній галереї при навчальному закладі.

За його словами, він спостерігає, слухає, відчуває, і коли щось викликає зацікавлення – відразу стає основою нової роботи в стилі «сучасне мистецтво». Як, до прикладу, серія полотен під дивною назвою «1:17:31».

«Ці роботи вміщують календар. Календар – це символ швидкоплинності часу. Ми не зауважуємо, як швидко пливе час. І кожен день ми викреслюємо-викреслюємо-викреслюємо – тож час дуже швидко збігає. Закресленого є менше, більше вільного простору – не закресленого. Не розграфлені площини – майбутнє кожного, яке дає надію, що все заплановане встигнемо втілити в життя», – розповів молодий художник Макар Москалюк.

Макар Москалюк закінчив Коледж декоративного і ужиткового мистецтва імені Труша, навчається на 5-му курсі Академії мистецтв. Та за цей час встиг показати свої доробки в десятьох групових виставках, таких як: «Іntermezzo», «Високий замок», «Львів очима молоді». В останній, до речі, 4 роки тому посів перше місце. Брав премію і від Ротарі клубів Львів-Леополіс та Львів-Ратуша. І, кажуть, зміг знайти свій почерк, інший, аніж у батька-митця Віктора Москалюка.

«Видно, що він будує свій світ, який дуже витончений в кольористиці, дуже цікавий за своїми асоціаціями, і в мене відчуття, що те, що ми нині бачимо на експозиції, – це початок шляху дуже цікавого художника, львівського», – уточнив доктор мистецтвознавства Орест Голубець.

«Макар – перспективна людина. Я думаю, йому вдасться завоювати прихильність сучасного мистецького ринку. Я думаю, вдасться. Те, чим він займається, – обнадійливе», – поділився враженнями викладач Макара Любомир Медвідь.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук