МОН дозволило школам навчати дітей у співпраці з іншими освітніми закладами

В Україні почали запуск мережевої освіти

Відтепер школи зможуть організовувати для дітей мережеву форму здобуття шкільної освіти, що дозволить їм пропонувати учням цікавіші форми навчання, повідомила міністерка освіти і науки Лілія Гриневич.

За її словами, мережева освіта передбачена положенням про інституційну форму здобуття загальної середньої освіти. Цей документ дає школі реальний інструмент для взаємодії із закладами культури, фізкультури і спорту, міжшкільними ресурсними центрами та іншими суб’єктами освітньої діяльності.

«Навчання за мережевою формою може організовуватись як для всього класу (групи), коли у закладі, наприклад, немає вчителя, а окремі уроки може надавати профільний гурток чи організація з хорошими спеціалістами, так і для окремих учнів, які вже десь додатково навчаються. По суті, це розширює доступ дітей до різних ресурсів і можливостей, ефективно використовуючи їхній час», – розповіла Гриневич.

Механізм мережевої освіти такий: базовий заклад та партнер укладають договір, у якому буде визначено освітню програму та її компоненти, що забезпечуватимуться у взаємодії, механізми фінансування, використання ресурсів та інші умови їхньої співпраці. При цьому запропонувати школі перейти на мережеву освіту можуть як учні чи їхні батьки, так і її вчителі та інші заклади, які зацікавлені у такій співпраці.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук