Москаль заборонив експорт лісу із Закарпатської області

ЕкономікаЮлія Поліковська, 2 вересня 201520060
Москаль заборонив експорт лісу із Закарпатської області

Голова Закарпатської облдержадміністрації Геннадій Москаль своїми розпорядженнями заборонив експорт з області необробленого лісу-кругляка і змінив умови його продажу на внутрішньому ринку. Про це повідомили у прес-службі Закарпатської ОДА.

Зазначається, що 1 листопада 2015 року набирає чинності прийнятий Верховною Радою України закон про заборону експорту на десять років необроблених лісоматеріалів. Однак поки закон не набув чинності, в Закарпатській області спостерігається масова вирубка лісу і вивіз його за кордон. Для припинення нищення лісових ресурсів голова ОДА прийняв відповідні розпорядження. До слова, Геннадій Москаль анонсував цю заборону ще кілька тижнів тому.

28 серпня Москаль підписав розпорядження «Про тимчасове припинення видачі сертифікатів про походження матеріалів та виготовлених з них пиломатеріалів для здійснення експортних операцій в частині експорту лісоматеріалів необроблених».

На підставі розпорядження обласне управління лісового та мисливського господарства видало наказ про заборону видачі сертифікатів для експорту необроблених лісоматеріалів лісогосподарським підприємствам. Наказ не стосується державних лісгоспів, які отримали передоплату за поставку необроблених лісоматеріалів ще до підписання розпорядження голови ОДА.

Відповідно до розпорядження «Про удосконалення механізму продажу необробленої деревини на території Закарпатської області» від 31 серпня Товарній біржі Закарпатський лісовий ринок пропонується допускати до участі в аукціоні з продажу необробленої деревини лише тих суб'єктів господарської діяльності, які займаються переробкою деревини, що підтверджується дозволами на експлуатацію та застосування машин, механізмів, устаткування.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук