Моцарт та його родина

Що послухати на LvivMozArt 19 липня

КультураК.С., 18 липня 20185870
Моцарт та його родина
Родина Моцартів

У Львові триває фестиваль LvivMozArt. 19 липня у Трамвайному депо відбудеться відразу два незвичних концерти-перформенси.

Перший з них, Mozаrts, о 19:00 розповість про родину геніального Вольфганга Амадея. Рівно 125 років існувала композиторська династія Моцартів. Основи кращої європейської музичної школи передав наступним поколінням видатний педагог і композитор Леопольд Моцарт. Талановита донька Наннерль разом зі своїм геніальним братом Вольфгангом змалку концертують усією Європою, дивуючи світ своєю майстерністю.

Талант до композиції передасться і молодшому сину Вольфганга – Францу Ксаверу Моцарту. Він намагатиметься пізнати школу видатного батька навіть після його смерті і поширюватиме його творчість. Та настане 1844 рік, і зміна поколінь не відбудеться – бездітним та самотнім піде з життя останній композитор Моцарт, справжнім сенсом існування якого була Музика...

У концерті візьмуть участь Франц Ксавер Традлер (Німеччина), Андрій Чернов (Швейцарія), Андрій Драган (Україна-Швейцарія), Христина Михайличенко (Україна), Ukrainian Festival Orchestra (Україна) під керуванням Віталія Алексейонка (Білорусія-Німеччина).

О 22:30 можна буде побачити та почути «Міф Лемберґ». Історія міста, культури, мистецтва та літератури – це все стало міфом «Лемберґа», місця співіснування багатьох народів, що призвело до особливого культурного розквіту. Але водночас Лемберґ став і міфом про жахливі злочини та брутальні винищення.

Концерт з відеоінсталяцією, що базується на ескізах, які створив під час Social Dreaming Workshop відомий австрійський сучасний художник Вольфганг Вердіґір, відтворює різні історичні періоди Львова, життя його етносів, мешканців, зміни правлінь і панувань. Разом із доцентами та студентами «International Summer Academy of Fine Art and Media | Venice».

О 19:00 діти зможуть дізнатися про те, як влаштований оркестр. Не так давно юні учасники Молодіжного симфонічного оркестру України (YsOU) робили свої перші кроки в музиці. Тепер вони можуть поділитися усіма секретами й відповісти на найнесподіваніші питання, як от: навіщо потрібен диригент, чому в арфи скільки струн, або ж хто найгучніший в оркестрі? Веселе та пізнавальне знайомство з оркестром та його інструментами у формі концерту та спільного музикування проведуть молоді учасники оркестру, віком 12-22 років.

Докладніше про всі події фестивалю – на його офіційному сайті.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук