Продаж української землі іноземцям відкладуть до 2024 року

Винятком будуть іноземці, які вже більше 3-х років працюють на українській землі та сплачують податки в український бюджет

ЕкономікаЮрій Братюк, 11 жовтня4290

Оновлений законопроект №2178-10 про обіг земель сільськогосподарського призначення встановлює заборону на продаж землі іноземцям до 2024 року. Про це прем'єр-міністр України Олексій Гончарук написав у своєму Facebook.

Він заявив, що парламентський комітет створив інтегрований проект закону про землю на основі урядового і назвав головний пункт, який змінили.

«Компанії, кінцевим бенефіціаром яких є іноземці, не зможуть купити українську землю. Це не стосується тих іноземних громадян, які вже більше 3-х років працюють на українській землі та сплачують податки в український бюджет,» – зазначив Гончарук.

Автор законопроекту, голова аграрного комітету Верховної Ради Микола Сольський на брифінгу в п'ятницю розповів, що в Україні понад 1300 компаній, «які вже роками працюють в Україні, вкладаються в українську землю, інфраструктуру, створюють робочі місця і належать, серед іншого, й іноземцям» . Позбавляти їх права на купівлю землі, на думку авторів законопроекту, несправедливо.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук