Мультимільйонер Олександр Ярославський хоче купити «Промінвестбанк»

Мультимільйонер Олександр Ярославський хоче купити «Промінвестбанк»
фото Гордон
Раніше він вів перемовини щодо придбання української «дочки» російського «Сбербанку»

Власник групи DCH Олександр Ярославський претендує на покупку «Промінвестбанку» – української «дочки» російського «Внешторгбанку» (ВЕБ). Про це пише газета «Комерсант».

У четвер, 18 травня, відбулося засідання наглядової ради ВЕБа, де, зокрема, обговорювався продаж українського «Промінвестбанку», розповіли два джерела в держкорпорації.

«Крім вже відомої пропозиції від групи інвесторів – девелопера Павла Фукса і народного депутата України Максима Микитася, був названий і інший кандидат – власник групи DCH, український олігарх Олександр Ярославський», – повідомив «Комерсант».

У коментарі російському виданню Ярославський підтвердив, що направив ВЕБу пропозицію про придбання Промінвестбанку, не розкривши деталі.

«Я давно цікавлюся придбанням банківських активів. Зокрема, я вів переговори зі «Сбербанком» про покупку його української «дочки», підписав угоду про наміри, провів due diligence. Однак продавець в результаті відмовився від угоди», – повідомив бізнесмен.

Після цього, за словами Ярославського, він почав розглядати інші банківські активи в Україні для інвестицій і зупинився на «Промінвестбанку».

Він уточнив, що ще не подавав заявку на покупку «Промінвестбанку» в НБУ, оскільки поки немає згоди продавця на угоду.

Ярославський висловив при цьому надію, що проблем з узгодженням в Нацбанку не виникне, оскільки він «добре відомий в банківських колах з позитивного боку».

Як повідомляв ZAXID.NET, «Внєшекономбанк» найближчим часом збирається оголосити про угоду з продажу дочірньої структури.

В березні ЗМІ повідомили, що у придбанні Промінвестбанку зацікавлені троє інвесторів — бізнесмени Нурусулім Аркалаєв та Сергій Тронь, екс-голова СБУ Валерій Хорошковський та угорський банківський холдинг ОТП.

Згодом з'явиласґя інформація про те, що народний депутат Максим Микитась може стати акціонером«Промінвестбанку».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук