Музей Івана Франка у Львові запустив безкоштовний аудіогід

Це перший додаток для музеїв на платформі izi.TRAVEL у місті

Музей Івана Франка

Музей Івана Франка запустив безкоштовний аудіогід на платформі izi.TRAVEL. Кожен відвідувач може завантажити аудіоекскурсію кімнатами Івана Франка у Львові і прослухати її під час візиту у будинок. Додаток можна завантажити з Apple Store (на iPhone або iPad), Google Play Store (для Android) або з Windows Store (для Windows Phone).

«Ця платформа має аудіогіди по 80 країнах світу. У Львові це перший аудіогід музею, раніше izi.TRAVEL запустили тут аудіоекскурсії містом. В Україні таку опцію мають музеї Григорія Сковороди на Харківщині та Лесі Українки у Колодяжному», – розповів ZAXID.NET заступник директора музею Івана Франка Михайло Кобрин.

Для того, щоб прослухати екскурсію, слід завантажити додаток izi.TRAVEL на телефон чи планшет, надати програмі дозвіл на використання інформації про місцезнаходження та відкрити розділ «Львівський національний літературно-меморіальний музей І.Франка».

Як розповів Михайло Кобрин, у вересні адміністрація музею звернеться до Львівського національного університету імені Івана Франка з пропозицією перекласти екскурсію англійською, німецькою, французькою та польською мовами.

Додаток izi.TRAVEL - це мобільна складова однойменного сервісу голландської компанії IZITEQ, штаб-квартира якої розташована в Амстердамі. Ідея сервісу полягає в тому, що будь-який користувач може з його допомогою створити власний аудіотур, присвячений різним цікавим місцям, щоб поділитися своїми знаннями з іншими людьми. І цим сервісом з задоволенням користуються як звичайні мандрівники, так і великі культурні установи.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук