Музей Революції гідності отримав статус національного

КультураДарина Цвях, 13 квітня 20160

Президент України Петро Порошенко надав державному закладу «Меморіальний комплекс Героїв Небесної сотні - Музей Революції гідності» статус національного. Відповідний указ опубліковано на сайті глави держави.

«Надати державному закладу "Меморіальний комплекс Героїв Небесної сотні - Музей Революції гідності" статус національного та надалі іменувати його - Національний меморіальний комплекс Героїв Небесної сотні - Музей Революції гідності», - йдеться в указі.

Такий статус надається закладу з метою гідного увічнення пам'яті Героїв Небесної сотні та створення перспектив для розвитку державного закладу як провідного культурно-освітнього та науково-дослідного закладу зі збереження, вивчення і поширення інформації про події Революції гідності та громадянський подвиг її учасників.

Нагадаємо, кабінет міністрів України розпорядився створити в Україні меморіальний комплекс Героїв Небесної сотні. у листопаді 2015 року Відповідне розпорядження№1186-р від 18 листопада "Про затвердження державного закладу «Меморіальний комплекс Героїв Небесної Сотні - Музей Гідності» було опубліковано на сайті уряду.

Меморіальний комплекс має належати до сфери управління Українського інституту національної пам'яті. Інституту доручено затвердити статут державного закладу. Також вжити заходів для проведення його державної реєстрації та призначення керівника.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук