Музеями та замками Львівщини відтепер можна подорожувати онлайн

КультураОксана Панчишин, 11 листопада 201510681

На Львівщині реалізують культурний проект «Віртуальні тури музеями області. Відвідай. Це цікаво». У рамках цього проекту створено інтерактивну карту, на якій можна переглянути цікаві місця в області, вирушити у віртуальну подорож чи спланувати цікавий, пізнавальний культурно-туристичний маршрут.

До зазначеного проекту уже включено Олеський і Золочівський замки, Музей визвольної боротьби України, Історико-краєзнавчий музей у Винниках, Палац Потоцьких у Червонограді, Палац Бандінелі у Львові, музей-садибу Маркіяна Шашкевича у с. Підлисся Золочівського району та музей Івана Виговського у с. Руда Жидачівського району, церкву Св. Параскеви у Буську (XVIII ст.) та церкву Юра у Дрогобичі (XV ст.), інформує прес-служба ЛОДА.

Віртуальний тур має унікальний дизайн і містить низку сферичних панорам з можливістю переходів з одного виставкового залу в інший, з поверху на поверх, входу та виходу з об’єкта, огляду загальної панорами місця.

«Завдяки цьому продукту глядач буквально переміщається в задане панорамою місце. Віртуальні тури – ідеальне рішення для візуалізації», – зазначила заступник директора департаменту з питань культури, національностей та релігій Мирослава Туркало.

Цю карту постійно наповнюватимуть новими об’єктами культури, історії, архітектури Львівщини.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук