<

Музичні виконавці стали частіше писати тексти про війну

Головні новини Львова за 16.02Ірина Панчишин, 16 лютого 2015, 20:52 586 0

Історію пишуть не лише історики, але й артисти. Українські та закордонні виконавці в основу своїх пісень, закладають тексти теперішніх подій в Україні.

Чекати і не втрачати надію просить у новій пісні львів’янин Владіслав Левицький. Кліп ілюструє Першу світову війну та плавно переходить у сьогодення. Автори  вважають, боротьба за українську землю не припинилася і сто років по тому.

А от гурт «Антитіла», який цими вихідними презентував у Львові свій третій альбом, допомагає українським бійцям. Їздить на схід з концертами. От і останню пісню присвятили незламності українського народу. 

«Цей кліп він присвячується всім тим, хто в боротьбі і це ствердження в самій назві, в самій назві, що ти будеш «Завжди моя» Батьківщина, завжди моя кохана дружина, жінка і кожен з нас з чоловіків зробить все, щоб це ствердження було дійсним і через рік, і через п’ять, і через десять».

Вболівають за наших військових й виконавці українсько-польського гурту «Enej». Нову пісню "Біля тополі" присвятили всім тим, котрі загинули в боротьбі.

Без смертей, людського горя, кадрів війни заряджає на перемогу гайдамацький «Укроп». Слова пісні в окопах  писав сам учасник АТО, лейтенант Олександр Ткачук. Знімали її тиждень у Києві та Львові.

І цей список творців музики війни тільки росте. Вже у ньому Анастасія Приходько, ТІК, Друга Ріка та Таркак.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук