МВФ допоможе розробити заходи з стабілізації гривні

Україна отримає початковий транш відразу після затвердження програми

ЕкономікаРоман Ганкевич, 27 лютого 20151960
МВФ допоможе розробити заходи з стабілізації гривні

Міжнародний валютний фонд заявив про готовність допомогти Національному банку України в розробці заходів по стабілізації курсу гривні. Про це йдеться в офіційній заяві фонду, передають «Українські новини».

«Експерти МВФ підтримують тісний контакт з Національним банком України і готові надати допомогу в розробці заходів, спрямованих на подолання значних тимчасових дисбалансів попиту та пропозиції валюти», - йдеться у повідомленні МВФ.

У МВФ наголосили, що умовою розгляду програми подальшого співробітництва є виконання українською владою попередніх заходів.

Відразу ж після затвердження програми Україні буде виділено значний початковий транш, який допоможе швидко стабілізувати макроекономічну ситуацію.

26 лютого МВФ заявив, що 4-річна кредитна програма для України, яка повинна бути схвалена виконавчою радою 11 березня, передбачає виділення великого першого траншу допомоги, необхідного для термінової стабілізації фінансової ситуації в країні. Раніше міністр фінансів Наталія Яресько зазначала, що Україна може отримати в рамках першого траншу близько $5 млрд. При цьому вона також розраховує, виходячи з практики Фонду, що за перший рік Україна могла б отримати близько 60% коштів нової програми.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук