МВФ може відмовитися від участі в програмі допомоги Греції

СвітЛюбко Петренко, 15 липня 20153101
МВФ може відмовитися від участі в програмі допомоги Греції
Глава МВФ Крістін Лагард

Міжнародний валютний фонд виступив з різкою критикою фінансової угоди, досягнутої між Грецією і іншими країнами єврозони. У заяві МВФ, яку оприлюднило німецьке видання Handelsblatt, говориться, що реформи, які Греція пообіцяла провести для отримання фінансової допомоги, нереалістичні.

За оцінкою Фонду, в найближчі два роки зовнішній борг Греції вдвічі перевищить ВВП країни, а передбачені в угоді показники зростання грецької економіки недосяжні. «Впоратися з грецьким боргом можна тільки за шляхом заходів, які значно виходять за рамки тих, які готовий розглядати Європейська Унія», – говориться в заяві МВФ.

Один з варіантів, запропонованих Міжнародним валютним фондом, включає 30-річний пільговий період на обслуговування Грецією європейського боргу, включаючи нові кредити, а також суттєве розширення терміну погашення кредитів.

МВФ запропонував й інші варіанти виходу із кризи, що передбачають списання грецьких боргів. Проти цього категорично виступили інші кредитори Греції – Європейська Комісія і Європейський Центральний Банк.

Міжнародний валютний фонд дав зрозуміти, що якщо ці пропозиції не будуть прийняті, то він відмовляється від подальшої участі в програмі допомоги Греції.

 
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук