МВФ не вважає Україну бідною країною

Міжнародний валютний фонд не включив Україну до переліку країн, що розвиваються

ЕкономікаАндрій Стець, 22 березня 20185640
МВФ не вважає Україну бідною країною
МВФ пов'язує падіння доходів в країні з військовим конфліктом

Міжнародний валютний фонд не вважає Україну країною, що розвивається з низьким доходом і пов'язує падіння доходів у країні з військовим конфліктом. Про це йдеться в дослідженні МВФ про макроекономічну ситуацію в країнах, що розвиваються та з низькими доходами, опублікованому Фондом, повідомляє УНІАН.

У МВФ зазначили, що в 2014 році рівень доходів в Україні в перерахунку на одного громадянина був на 14% нижчим рівня, до якого країни включаються в групу низькодохідних (2330 доларів річного доходу).

Однак Україна не була включена в групу низькодохідних країн у зв'язку з тим, що основною причиною зниження доходів став військовий конфлікт.

«Падіння рівня доходів в Україні в основному відображає вплив військового конфлікту», – наголосили у Фонді.

При цьому Україна не була включена в групу низькодохідних країн і в 2018 році, оскільки структура її економіки є типовою для країн з ринковою економікою.

«Рівень бідності в Україні, структура зайнятості, тривалість життя і рівень освіти є типовими для EME (emerging market economies, країни з ринковою економікою)», – повідомили в МВФ.

Країни з ринковою економікою (EME) - це країни з річним доходом менш як 4035 доларів в перерахунку на одного громадянина (методологія Всесвітнього банку), які перебувають в процесі переходу від традиційної аграрної економіки, що базується на експорті сировини, до сучасної високопродуктивної економіки. Такі країни, як правило, мають намір забезпечити індустріалізацію і перейти до вільного ринку або змішаної економіки з превалюванням ринкового регулювання.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук