На арт-аукціоні зібрали понад ₴10 млн на медобладнання

КультураД.Ц., 25 травня 20152620

На минулому тижні відбувся благодійний аукціон «Мистецтво заради життя», організований «Мистецьким Арсеналом». Його мета полягала у зборі коштів на придбання УЗД-апарату для Науково-практичного медичного центру дитячої кардіології та кардіохірургії. Перед початком аукціону, на однойменній виставці, директорка «Мистецького Арсеналу» Наталія Заболотна розповіла Cultprostir про сподівання зібрати ₴9 млн, яких би вистачило для реалізації проекту.

Як повідомив аукціонний дім «Золоте січеня», загальна сума отриманих під час торгів коштів склала ₴10,2 млн. Найдорожчими стали роботи Анатолія Криволапа, Олександра Ройтбурда, Віктора Сидоренка, Олега Тістола, Іллі Ісупова, Максима Мамсікова. Так, картина Анатолія Криволапа «Вечір біля Канева» пішла з молока за 28 000 доларів.

«Ми задоволені чудовим результатом аукціону та співпрацею з фондом Бориса Ложкіна, все було організовано на високому професійному рівні. Маємо надію, що зібрані кошти принесуть велику користь у вигляді купівлі дорогого обладнання в медичний центр дитячої кардіології. Ми сподіваємося, що нові обличчя, яких було багато серед покупців цього аукціону, глибше зацікавляться мистецтвом і стануть у майбутньому колекціонерами, що неодмінно дасть потрібний поштовх для розвитку арт-ринку України», − прокоментував директор аукціонного дому «Золоте січеня» Михайло Василенко.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук