На Берлінському кінофестивалі презентують Львівщину

На Берлінському кінофестивалі презентують Львівщину
Український стенд на Берлінале

16 лютого, у рамках 67-го міжнародного кінофестивалю Берлінале у столиці Німеччини на українському стенді відбудеться презентація Львівщини, як майданчика для міжнародного кіновиробництва. Про це повідомили у департаменті міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської обласної державної адміністрації.

У рамках Міжнародного кіноринку представлено український стенд – Ukrainian Film Corner «Ukraine is Your Destination».

Серед інших матеріалів на українському стенді представлено спеціальну презентацію на Львівщині, яка була виготовлена для кінофестивалю.

До слова, цієї весни запланований промо-тур Львівщиною для продюсерів фільмів та власників компаній – тих працівників кіноіндустрії, які приймають рішення про вибір локацій для зйомок.

Нагадаємо, Львів став першим українським містом, де була створена Кінокомісія, офіційна міська організація, яка займається промоцією та пристосуванням Львова для зйомок кіно, а також надає консультаційні послуги у сфері кіновиробництва.

Berlinale - Berlin International Film Festival – це міжнародний кінофестиваль категорії А, який вважається одним із найпрестижніших та найбільш відвідуваних кінофестивалів світу, і щорічно проходить у Берліні (Німеччина). Цьогоріч фестиваль триватиме з 9-го по 19-те лютого 2017-го року. У рамках «Берлінале» щорічно проводиться Європейський кіноринок, який є одним із найважливіших місць зустрічі професіоналів у сфері кіноіндустрії: виробників, дистрибуторів, покупців, сейлз-агентів, організаторів фестивалів та кіноринків.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук