На Буковині бібліотеки створять електронні каталоги книжок

Культура9 грудня 20101860

Пріоритетним напрямком діяльності бібліотек Чернівецької області є впровадження в практику роботи сучасних інформаційних технологій, забезпечення доступу до мережі Інтернет користувачів, зокрема в сільських бібліотеках, запровадження на їх базі нових бібліотечних послуг у межах конкурсної участі у програмі “Бібліоміст”.

Переможцями у конкурсі програми “Глобальні бібліотеки” – “Бібліоміст” стали Хотинська та Кіцманська центральні бібліотечні системи. Результатом є відкриття Інтернет-центрів у районних бібліотеках та у трьох сільських бібліотеках, - повідомили ZAXID.NET у прес-службі Чернівецької ОДА.

В обласній бібліотеці працює Регіональний навчальний центр для підвищення кваліфікації бібліотечних фахівців області у сфері інформаційних технологій. Сьогодні в області працює на користувачів 13 бібліотечних інформаційно-ресурсних центрів: 5 – в обласній бібліотеці імені Михайла Івасюка, 8 Інтернет-центрів у центральній бібліотечній системі області.

Користувачі та фахівці цих книгозбірень мають доступ до мережі Інтернет, веб-сайтів, каталогів, картотек інших бібліотек. Бібліотеки області забезпечені 122 комп’ютерами. Створено 5 веб-сайтів, 14 електронних адрес, районні бібліотеки розпочали роботу над створенням електронних каталогів та баз даних. Використання сучасних технологій істотно змінює ресурсний потенціал бібліотек, підкреслив начальник управління культури обласної державної адміністрації Іван Петрусяк. Помітно збагатилась і видова структура фондів за рахунок нетрадиційних носіїв інформації: електронних, мікроносіїв, кінофотодокументів, неопублікованих матеріалів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук