На честь Катерини Білокур відбудеться конкурс дитячого малюнку

КультураК.С., 21 квітня 20156040

У рамках проекту «Атмосфера Катерини Білокур» оголошено всеукраїнський конкурс дитячого малюнка, переможці якого зможуть навчатися малюванню у професійних митців.

Катерина Білокур більшу частину життя мріяла про художню освіту, але так і не змогла її здобути. На згадку про заповітну мрію видатної художниці пройде всеукраїнський конкурс дитячого малюнка. Діти віком від 7 до 14 років з усіх куточків України зможуть надіслати свої малюнки на тему квітів, які Білокур майстерно зображувала на своїх полотнах.

«В Україні дуже багато надзвичайно обдарованих дітей. Але, на жаль, у багатьох із них немає можливості розвиватися, — переконана організатор проекту Катерина Старунська. —  Ми хочемо подарувати юним талантам можливість перейняти досвід кращих українських митців. За результатами конкурсу, троє фіналістів пройдуть навчання за спеціально розробленою освітньою програмою. Протягом двох тижнів вони відвідають курс у викладачів та студентів Київського державного інституту декоративно-прикладного мистецтва і дизайну ім. Бойчука, а також освітні програми Національного музею України та PinchukArtCentre. І ми сподіваємося, що для когось із них це може стати трампліном у світ мистецтва».

Роботи, надіслані на конкус, будуть оцінені професійним журі, до складу якого увійшли художниця Влада Ралко, скульптор Назар Білик, художник-ілюстратор Владислав Єрко, проректор Київського державного інституту декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені М. Бойчука Ірина Міщенко, завідувачка науково-методичного сектору відділу просвітницької роботи Національного художнього музею України Наталя Шостак та директор будинку-музею Катерини Білокур Ольга Шаповал.

Переможців конкурсу буде оголошено на закритті виставки проекту «Атмосфера Катерини Білокур», що проходитиме у ТРЦ «Атмосфера».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук