На довгобуди Львівщина потребує майже 52 млн грн

Економіка11 липня 201114010

У Львівській області на 1 липня існує об’єктів незавершеного будівництва на загальну суму 51,9 млн грн. Про це на сесії Львівської обласної ради заявив начальник управління капітального будівництва Львівської ОДА Є. Горностай.

За його словами, на 2011 рік виділено 5,4 млн грн на об’єкти, де УКБ Львівської ОДА виконує функції замовника. Субвенції із держбюджету становлять 27 млн грн (загальна сума 33,4 млн грн). При цьому на об’єкти охорони здоров’я виділено 16,3 млн грн, на об’єкти освіти – 15,8 млн грн і на об’єкти охорони культурної спадщини – 1,2 млн грн.

Також, за його словами, відповідно до розпорядження голови Львівської ОДА від 23 червня 2011 року буде створено міжвідомчу робочу групу, яка прийматиме конкретне рішення по кожному об’єкту, індивідуально в кожному регіоні області.

«Будуть проводитися експертизи, аналізи, як кількісний так і якісний з визначенням доцільності продовження будівництва, консервації перепрофілювання або ліквідації. УКБ виконаний великий об’єм роботи по інвентаризації об’єктів із фотофіксацією цих об’єктів та подань в управління економіки», – запевнив чиновник.

Також він додав, що на 1 січня 2011 року загальна сума об’єктів незавершеного будівництва становила 66,9 млн грн однак впродовж першого півріччя УКБ ЛОДА передала таких об’єктів на 14,9 млн грн до кінця липня планується передати ще 5 об’єктів на 10,6 млн грн.

Заслухавши доповідь представника ОДА, Львівська облрада вирішила доручити профільним комісіям обласної ради і профільним управлінням Львівської ОДА провести юридичний, земельний і фінансовий аудит щодо існуючих незавершених об’єктів. «За» таке рішення проголосував 71 депутат.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук